Võistkonnad

Registreerimine on lõppenud. Eelvoorudesse pani ennast kirja 190 võistkonda 15 maakonnast ja Tallinnast. Kokku 118 koolist, kusjuures 23 kooli osalevad 2017.a. Teaduslahingus esmakordselt.

Registreerunud koole näed ka kaardil:

tl-reg

Eelvoorud toimuvad maakondades ja Tallinnas 23. – 27. jaanuaril 2017. Täpsemalt loe reglemendist.

Registreerunud võistkonnad:

Eelvooru piirkond Kool Võistkonna nimi
Harju maakond Viimsi Kool Viimsi Kool 1
Harju maakond Viimsi Kool Viimsi Kool 2
Harju maakond Laagri Kool Laagri Kool
Harju maakond Nissi Põhikool Nissi O.M.A.
Harju maakond Paldiski Põhikool Paldiski Põhikool
Harju maakond Saue Gümnaasium SG9
Harju maakond Kuusalu Keskkool Kuusalu 8.kl.
Harju maakond Kuusalu Keskkool Kuusalu 9.kl.
Harju maakond Kallavere Keskkool Mömmibeebid
Harju maakond Kiili Gümnaasium Lahinguteadlased
Harju maakond Kiili Gümnaasium Molekulaarne meeskond
Harju maakond Loksa Gümnaasium Loksa
Harju maakond Kostivere Kool Pinguta natuke
Harju maakond Saku Gümnaasium SAKU
Harju maakond Kostivere Kool Päkapikud
Harju maakond Saue Gümnaasium Saue koos
Harju maakond Alavere Põhikool Alavere Põhikool
Harju maakond Saue Gümnaasium SG8
Hiiu maakond Käina Kool Käina
Hiiu maakond Palade põhikool Palade 1
Hiiu maakond Palade põhikool Palade 2
Hiiu maakond Lauka Põhikool Lauka I
Hiiu maakond Lauka Põhikool Lauka II
Hiiu maakond Kärdla Põhikool Mandariinid
Hiiu maakond Kärdla Põhikool Kaheksandikud
Hiiu maakond Kärdla Põhikool Üheksandikud
Hiiu maakond Emmaste Põhikool Emmaste Põhikool
Ida-Viru maakond Jõhvi Põhikool jõhvikad
Ida-Viru maakond Avinurme Gümnaasium Avinurme 1
Ida-Viru maakond Jõhvi Põhikool pohlad
Ida-Viru maakond Mäetaguse Põhikool MPK 9
Ida-Viru maakond Avinurme Gümnaasium Avinurme 2
Ida-Viru maakond Jõhvi Põhikool LLJ
Ida-Viru maakond Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Järvekad
Ida-Viru maakond Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Katsekad
Ida-Viru maakond Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool KJKAJ
Ida-Viru maakond Narva Keeltelütseum NKL KOTKAD
Ida-Viru maakond Toila Gümnaasium Mehis
Ida-Viru maakond Sillamäe Eesti Põhikool Parimad
Ida-Viru maakond Sillamäe Eesti Põhikool Potsatajad
Ida-Viru maakond Narva Keeltelütseum Evrika!
Ida-Viru maakond Narva Keeltelütseum Nimeta!
Järva maakond Paide Ühisgümnaasium kuuratsanikud
Järva maakond Türi Põhikool Molekulid
Järva maakond Türi Põhikool Füümia
Järva maakond Paide Ühisgümnaasium pelmeenid majoneesis
Järva maakond Türi Põhikool TPK 8
Järva maakond Väätsa Põhikool SJJ
Järva maakond Väätsa Põhikool Laeng
Järva maakond Paide Gümnaasium PG 8.B
Järva maakond Paide Gümnaasium Kolm kuningat
Järva maakond Paide Gümnaasium PG 7.A
Järva maakond Koeru Keskkool Koerukad
Jõgeva maakond Puurmani Mõisakool Puurmani Mõisakool
Jõgeva maakond Tabivere Põhikool Tabivere põhikool
Jõgeva maakond Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium MLG Külamehed
Jõgeva maakond Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium OLPG
Jõgeva maakond Jõgeva Põhikool JPK 8.a
Jõgeva maakond Jõgeva Põhikool RAK
Lääne maakond Lihula Gümnassium kaheksa
Lääne maakond Lihula Gümnaasium Üheksas
Lääne maakond Haapsalu Põhikool HPK kohukesed
Lääne maakond Virtsu Kool Virtsu 7
Lääne maakond Virtsu Kool Virtsu 8
Lääne maakond Oru Kool Oru 8
Lääne maakond Oru Kool Oru 9
Lääne maakond Taebla Gümnaasium Taebla
Lääne maakond Oru Kool Oru 7
Lääne-Viru maakond Tamsalu Gümnaasium Tamsalu9
Lääne-Viru maakond Tamsalu Gümnaasium Tamsalu8
Lääne-Viru maakond Rakke Kool Rakke Kool
Lääne-Viru maakond Rakvere Gümnaasium tungal
Lääne-Viru maakond Väike-Maarja Gümnaasium Väike-Maarja 1
Lääne-Viru maakond Väike-Maarja Gümnaasium Väike-Maarja 2
Lääne-Viru maakond Kiltsi Põhikool Kiltsi õpilased
Lääne-Viru maakond Tapa Gümnaasium Tapa Gümnaasium I
Lääne-Viru maakond Tapa Gümnaasium Tapa Gümnaasium II
Lääne-Viru maakond Uhtna Põhikool Uhtna
Lääne-Viru maakond Tamsalu Gümnaasium Tamsalu8B
Pärnu maakond Raeküla Kool DAILIKA
Pärnu maakond Pärnu Mai kool Kärp
Pärnu maakond Pärnu Vanalinna Põhikool Yess99
Pärnu maakond Audru kool Divisjon
Pärnu maakond Pärnu Rääma Põhikool Rääma kool
Pärnu maakond Paikuse Põhikool Käbi
Pärnu maakond Uulu Põhikool LAMP TIKS
Pärnu maakond Paikuse Põhikool Lõvid
Pärnu maakond Uulu Põhikool Triple K
Pärnu maakond Are Kool AREKAD
Pärnu maakond Pärnu Mai kool Nirk
Pärnu maakond Pärnu Vabakool Vabakooli 8.klass
Pärnu maakond Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Kriki
Pärnu maakond Päenu Kuninga Tänava Põhikool K-mehed
Pärnu maakond Pärnu Vabakool Me teame!
Põlva maakond Fr Tuglase nim Ahja Kool Sipelgas
Põlva maakond Kanepi Gümnaasium Fanjeera
Põlva maakond Kanepi Gümnaasium KKK7
Põlva maakond Räpina Ühisgümnaasium Tünnisaun
Põlva maakond Põlva Kool Bikoko
Põlva maakond

Põlva maakond

Põlva Kool

Põlva Kool

Linatehas

Sipelgas

Põlva maakond Vastse-Kuuste Kool VKK9
Põlva maakond Räpina Ühisgümnaasium Ärikolmik
Rapla maakond Rapla Ühisgümnaasium Lumetorm
Rapla maakond Kohila Gümnaasium KapaKohila
Rapla maakond Rapla Vesiroosi Gümnaasium RVG 9
Rapla maakond Rapla Ühisgümnaasium Rasvatihane
Rapla maakond Valtu Põhikool Valtu tihased
Rapla maakond Kohila Gümnaasium PopEt
Rapla maakond Juuru Eduard Vilde Kool JEVK
Rapla maakond Kehtna Põhikool Kehtna PK
Rapla maakond Märjamaa Gümnaasium Kaktus
Rapla maakond Kehtna põhikool Kehtna PK II
Saare maakond Salme Põhikool Nutikad salmekad
Saare maakond Salme Põhikool Salme seitsmenda siilid
Saare maakond Kuressaare Gümnaasium Esindajad
Saare maakond Kuressaare Gümnaasium Huvilised
Saare maakond Saaremaa Ühisgümnaasium Kolm sõpra SÜG-st
Saare maakond Saaremaa Ühisgümnaasium SÜGLASED
Saare maakond Kuressaare Vanalinna Kool KVK
Saare maakond Kuressaare Vanalinna Kool KVK sinep
Saare maakond Saaremaa Ühisgümnaasium Kolm Tihast
Saare maakond Lümanda Põhikool Leke
Saare maakond Aste Põhikool Astekad
Saare maakond Leisi Keskkool Leisi KaRaKe
Saare maakond Tornimäe Põhikool Tornimäe
Tallinn Merivälja Kool Merivälja teadusklubi
Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Kustikad
Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum Keevitajad
Tallinn Audentese Erakool Audentes
Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Unimütsid
Tallinn Tallinna Nõmme Põhikool Nõmme Põhikool
Tallinn Tallinna Merekalda Kool Merekalda
Tallinn Merivälja Kool Merivälja seitsmendikud
Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium KSGkad
Tallinn Vanalinna Hariduskolleegium Vikerkaar
Tallinn Tallinna Ühisgümnaasium Mitokonder
Tallinn Tallinna Kristiine Gümnaasium Kristiine Gümnaasium
Tallinn Tallinna Inglise Kolledž loodusliktik
Tallinn Tallinna Laagna Gümnaasium Targad vennad
Tallinn Tallinna Reaalkool Reaal trumps everybody
Tartu maakond Ilmatsalu Põhikool Ilmatsalu Põhikool
Tartu maakond Elva Gümnaasium Männilinna patrioodid
Tartu maakond Elva Gümnaasium Elva männid
Tartu maakond Lähte Ühisgümnaasium Lähte ÜG I
Tartu maakond Lähte Ühisgümnaasium Lähte ÜG II
Tartu maakond Tartu Erakool TeaKup
Tartu maakond Tartu Raatuse Kool Raatuse ARO
Tartu maakond Tartu Raatuse Kool Raatuse AIE
Tartu maakond Rõngu Keskkool Termos
Tartu maakond Tartu Karlova Kool Puravikud
Tartu maakond Puhja Gümnaasium Puhja 8
Tartu maakond Tartu Karlova Kool Melissi
Tartu maakond Tartu Hansa Kool Tartu Hansa
Tartu maakond Tartu Mart Reiniku Kool MRK 1
Tartu maakond Tartu Mart Reiniku Kool MRK 2
Tartu maakond Tartu Hansa Kool Põhja konn
Tartu maakond Tartu Annelinna Gümnaasium TAG
Valga maakond Hargla Kool TÄHED
Valga maakond Otepää Gümnaasium Little Einsteins
Valga maakond Otepää Gümnaasium OG Parimad Pojad
Valga maakond Valga Põhikool Klorofellid
Valga maakond Valga Põhikool Molekulid
Valga maakond Valga Põhikool Valga Põhikool 7e
Valga maakond Pühajärve Põhikool Pottsepad
Valga maakond Pühajärve Põhikool AHH
Viljandi maakond Viljandi Kesklinna Kool Klk-9
Viljandi maakond Viljandi Kesklinna Kool Klk-8
Viljandi maakond Heimtali Põhikool Heimtalikad
Viljandi maakond Olustvere Põhikool Olustvere 1
Viljandi maakond Olustvere Põhikool Olustvere 2
Viljandi maakond Viljandi Paalalinna Kool Teravad Pliiatsid
Viljandi maakond Viljandi Jakobsoni Kool CHCOOH
Viljandi maakond Tarvastu Gümnaasium TG
Viljandi maakond Kalmetu PK K8
Viljandi maakond Kalmetu PK K9
Viljandi maakond August Kitzbergi nim. gümnaasium AKG
Viljandi maakond Viljandi Paalalinna Kool VPK
Viljandi maakond Viljandi Jakobsoni Kool 1+1=3
Võru maakond Vastseliina Gümnaasium Vastseliina Gümnaasium
Võru maakond Kääpa Põhikool Sammalhabe
Võru maakond Parksepa Keskkool TUPURID
Võru maakond Parksepa Keskkool KUULUUD
Võru maakond Parksepa Keskkool BFS
Võru maakond Võru Kreutzwaldi Kool Mateloogia
Võru maakond Võru Kreutzwaldi Kool Dream Trio
Võru maakond Meremäe Kool Meremäe
Võru maakond Võru Kesklinna kool Diplomaadid
Võru maakond Võru Kesklinna Kool Targem kui 4.b
Võru maakond Kääpa Põhikool Kingpool