Tulemused


Teaduslahing 2017 finaali tulemused

Maakond Kool Võistkonna nimi Tervendav aed Silmaga nähtamatu maailm Maastike iludusvõistlus Kopa 3D pusle Elektrijuhtivuse maitse Topsitelefon Postrid ja ettekanded Kokku punktisumma
Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium OLPG 27.00 26.00 14.98 11.00 0.50 3.00 140.09 222.57
Pärnumaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool K-mehed 20.00 19.00 11.77 8.00 8.00 7.60 147.91 222.28
Läänemaa Oru Kool ORU8 23.00 15.00 13.91 9.00 8.00 8.40 142.58 219.89
Hiiumaa Kärdla Põhikool Mandariinid 27.00 26.00 12.84 10.00 8.00 4.00 130.13 217.97
Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium Kolm tihast 25.00 20.00 13.91 6.00 3.50 1.00 145.78 215.19
Järvamaa Türi Põhikool Molekulid 22.00 22.00 12.84 11.00 9.00 8.00 124.09 208.93
Valgamaa Otepää Gümnaasium OG parimad pojad 20.00 15.00 10.70 14.00 7.00 8.40 130.84 205.94
Ida-Virumaa Narva Keeltelütsium NKL Kotkad 26.00 22.00 11.77 7.00 5.00 6.00 123.38 201.15
Tartumaa Elva Gümnaasium Männilinna patrioodid 25.00 19.00 11.77 11.00 8.00 7.60 118.76 201.13
L-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium Väike-Maarja 1 17.00 16.00 8.56 8.00 6.00 1.40 136.18 193.14
Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium Rasvatihane 27.00 9.00 13.91 6.00 5.50 8.40 119.82 189.63
Tallinn Tallinna Laagna Gümnaasium Targad vennad 25.00 19.00 8.56 6.00 7.00 0.00 118.04 183.60
Võrumaa Võru Kesklinna Kool Diplomaadid 28.00 8.00 12.84 5.00 8.00 1.00 120.18 183.02
Viljandimaa Viljandi Paalalinna Kool Teravad pliiatsid 26.00 9.00 10.70 6.00 8.00 8.40 114.84 182.94
Põlvamaa Põlva Kool Sipelgas 29.00 22.00 7.49 2.00 8.00 8.40 104.53 181.42
Harjumaa Saue Gümnaasium Saue koos 24.00 21.00 8.56 7.00 8.00 0.00 68.56

Edasi pääsenute teemad

Maakond Kool Võistkond Uurimistöö teema
Harjumaa Saue Gümnaasium Saue koos Maavarad
Hiiumaa Kärdla Põhikool Mandariinid Vesiehitised
Ida-Virumaa Narva Keeltelütseum NKL kotkad Ühistransport
Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium OLPG Ruumiline planeerimine
Järvamaa Türi Põhikool Molekulid Põllukultuurid
Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium Väike-Maarja 1 Koosluste taastamine
Läänemaa Oru Kool Oru 8 Jäätmekäitlus
Põlvamaa Põlva Kool Sipelgas Toidutehnoloogia
Pärnumaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool K-mehed Pärandkultuur
Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium Rasvatihane Ettevõtlus
Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium Kolm tihast Loomakasvatus
Tallinn Tallinna Laagna Gümnaasium Targad vennad Tervise- ja matkarajad
Tartumaa Elva Gümnaasium Männilinna patrioodid Keskkonnaseire
Valgamaa Otepää Gümnaasium OP parimad pojad Metsamajandus
Viljandimaa Viljandi Paalalinna Kool Teravad pliiatsid Taastuvenergia
Võrumaa Võru Kesklinna Kool Diplomaadid Säästev areng

Eelvoorude tulemused

Teaduslahingu eelvoorud toimusid 23. – 27. jaanuaril 2017. Igast maakonnast pääseb edasi enim punkte kogunud võistkond.

Detailsed tulemused.

Esmaspäev, 23. jaanuar 2017

Maakond Kool Võistkond Punktid kokku
Jõgeva maakond Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium OLPG 56
Jõgeva maakond Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium MLG Külamehed 49
Jõgeva maakond Jõgeva Põhikool JPK 8A 43
Jõgeva maakond Jõgeva Põhikool RAK 41
Jõgeva maakond Tabivere Põhikool Tabivere põhikool 35
Tartu maakond Elva Gümnaasium Männilinna patrioodid 84
Tartu maakond Tartu Karlova Kool Puravikud 66
Tartu maakond Tartu Karlova Kool Melissi 62
Tartu maakond Lähte Ühisgümnaasium Lähte 2 60
Tartu maakond Tartu Raatuse Kool Raatuse ARO 56
Tartu maakond Tartu Raatuse Kool Raatuse AIE 53
Tartu maakond Tartu Annelinna Gümnaasium TAG 53
Tartu maakond Tartu Hansa Kool Tartu Hansa 49
Tartu maakond Lähte Ühisgümnaasium Lähte 1 48
Tartu maakond Ilmatsalu Põhikool Ilmatsalu Põhikool 47
Tartu maakond Tartu Hansa Kool Põhjakonn 46
Tartu maakond Tartu Erakool TeaKup 45
Tartu maakond Rõngu Keskkool Termos 45
Tartu maakond Puhja Gümnaasium Puhja8 42
Tartu maakond Elva Gümnaasium Elva männid 41
Valga maakond Otepää Gümnaasium OP parimad pojad 55 (ülesanded keskmiselt paremini lahendatud)
Valga maakond Pühajärve Põhikool Pottsepad 55
Valga maakond Otepää Gümnaasium Little Einsteins 46
Valga maakond Valga Põhikool Klorofellid 44
Valga maakond Pühajärve Põhikool AHH 36
Valga maakond Valga Põhikool Molekulid 36
Valga maakond Hargla Kool Tähed 35
Valga maakond Valga Põhikool Valga Põhikool 7e 35
Põlva maakond Põlva Kool Sipelgas (Põlva Kool) 68
Põlva maakond Põlva Kool Bikoko 55
Põlva maakond Räpina Ühisgümnaasium Tünnisaun 50
Põlva maakond Fr Tuglase nim Ahja Kool Sipelgas (Ahja) 49
Põlva maakond Räpina Ühisgümnaasium Ärikolmik 41
Põlva maakond Põlva Kool Linatehas 36
Põlva maakond Vastse-Kuuste Kool VKK9 36
Põlva maakond Kanepi Gümnaasium KKK7 30
Põlva maakond Kanepi Gümnaasium Fanjeera 25

Teisipäev, 24. jaanuar 2017

Maakond Kool Võistkond Punktid kokku
Võru maakond Võru Kesklinna kool Diplomaadid 63,24
Võru maakond Kääpa Põhikool Kingpool 58,19
Võru maakond Võru Kesklinna Kool Targem kui 4.b 57,16
Võru maakond Kääpa Põhikool Sammalhabe 52,42
Võru maakond Parksepa Keskkool Kuuluud 52,27
Võru maakond Võru Kreutzwaldi Kool Mateloogia 52,02
Võru maakond Parksepa Keskkool Tupurid 46,92
Võru maakond Parksepa Keskkool BFS 42,36
Võru maakond Võru Kreutzwaldi Kool Dream Trio 41,19
Pärnu maakond Pärnu Kuninga Tänava Põhikool K-mehed 83,23
Pärnu maakond Pärnu Mai kool Nirk 83,19
Pärnu maakond Pärnu Vabakool Pärnu Vabakool 8 kl 76,81
Pärnu maakond Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Kriki 76,5
Pärnu maakond Pärnu Mai kool Kärp 73,82
Pärnu maakond Uulu Põhikool Lamp Tiks 69,95
Pärnu maakond Pärnu Vabakool Me teame! 69,23
Pärnu maakond Uulu Põhikool Triple K 67,06
Pärnu maakond Paikuse Põhikool Käbi 64,46
Pärnu maakond Audru kool Divisjon 60,81
Pärnu maakond Pärnu Vanalinna Põhikool Yess99 60,14
Pärnu maakond Pärnu Rääma Põhikool Rääma kool 59,91
Pärnu maakond Raeküla Kool Dalika 59,81
Pärnu maakond Paikuse Põhikool Lõvid 56,51
Tallinn Tallinna Laagna Gümnaasium Targad Vennad 91,42
Tallinn Tallinna Reaalkool Reaal trumps everybody 83,82
Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Kustikad 81,81
Tallinn Tallinna Nõmme Põhikool Nõmme põhikool 81,26
Tallinn Vanalinna Hariduskolleegium Vikerkaar 73,52
Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium KSGkad 66,02
Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum Keevitajad 64,56
Tallinn Tallinna Ühisgümnaasium Mitokonder 57,61
Tallinn Tallinna Merekalda Kool Merekalda 57,52
Tallinn Merivälja Kool Merivälja seitsmendikud 54,41
Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Unimütsid 53,81
Tallinn Tallinna Inglise Kolledž Loodusliktik 53,12
Tallinn Merivälja Kool Merivälja teadusklubi 51,03

Kolmapäev, 25. jaanuar 2017

Maakond Kool Võistkond Punktid kokku
Järva maakond Türi Põhikool Molekulid 81
Järva maakond Paide Ühisgümnaasium Pelmeenid majoneesis 74
Järva maakond Koeru Keskkool Koerukad 68,5
Järva maakond Türi Põhikool Füümia 68
Järva maakond Väätsa Põhikool SJJ 67,5
Järva maakond Paide Gümnaasium PG 8.B 54,5
Järva maakond Paide Ühisgümnaasium Kuuratsanikud 52,5
Järva maakond Türi Põhikool TPK8 51
Järva maakond Paide Gümnaasium PG 7.a 42,5
Järva maakond Väätsa Põhikool Laeng 34,5
Järva maakond Paide Gümnaasium Kolm kuningat 31
Lääne-Viru maakond Väike-Maarja Gümnaasium Väike-Maarja 1 76
Lääne-Viru maakond Tamsalu Gümnaasium Tamsalu9 75,5
Lääne-Viru maakond Rakvere Gümnaasium Tungal 74
Lääne-Viru maakond Väike-Maarja Gümnaasium Väike-Maarja 2 55
Lääne-Viru maakond Tamsalu Gümnaasium Tamsalu 8. 48
Lääne-Viru maakond Kiltsi Põhikool Kiltsi Õpilased 47
Lääne-Viru maakond Tapa Gümnaasium Tapa g 44,5
Lääne-Viru maakond Rakke Kool Rakke Kool 30
Lääne-Viru maakond Uhtna Põhikool Uhtna 30
Lääne-Viru maakond Tamsalu Gümnaasium Tamsalu 8.b 21
Saare maakond Saaremaa Ühisgümnaasium Kolm tihast 87
Saare maakond Saaremaa Ühisgümnaasium Kolm sõpra SÜG-st 67,5
Saare maakond Kuressaare Vanalinna Kool KVK 67,5
Saare maakond Salme Põhikool Nutikad salmekad 62
Saare maakond Saaremaa Ühisgümnaasium SÜG-lased 59,5
Saare maakond Lümanda Põhikool Leke 57
Saare maakond Aste Põhikool Astekad 56,5
Saare maakond Kuressaare Gümnaasium Huvilised 56
Saare maakond Kuressaare Gümnaasium Esindajad 54
Saare maakond Leisi Keskkool Leisi KaRaKe 50,5
Saare maakond Kuressaare Vanalinna Kool KVK sinep 40,5
Saare maakond Salme Põhikool Salme Seitsmenda Siilid 38,5

Neljapäev, 26. jaanuar 2017

Maakond Kool Võistkond Punktid kokku
Rapla maakond Rapla Ühisgümnaasium Rasvatihane 72,50
Rapla maakond Rapla Vesiroosi Gümnaasium RVG 9 66,00
Rapla maakond Kehtna Põhikool Kehtna PK 64,50
Rapla maakond Valtu Põhikool Valtu tihased 64,00
Rapla maakond Kohila Gümnaasium PopEt 58,00
Rapla maakond Kohila Gümnaasium Kapa Kohila 52,00
Rapla maakond Rapla Ühisgümnaasium Lumetorm 52,00
Rapla maakond Märjamaa Gümnaasium Kaktus 51,00
Rapla maakond Juuru Eduard Vilde Kool JEVK 40,00
Lääne maakond Oru Kool Oru 8 59,00
Lääne maakond Oru Kool Oru 9 54,00
Lääne maakond Taebla Gümnaasium Taebla 53,00
Lääne maakond Virtsu Kool Virtsu 8 50,50
Lääne maakond Haapsalu Põhikool HPK Kohukesed 48,00
Lääne maakond Lihula Gümnaasium Üheksas 39,50
Lääne maakond Oru Kool Oru 7 23,50
Lääne maakond Lihula Gümnassium Kaheksa 19,00
Lääne maakond Virtsu Kool Virtsu 7 14,00
Ida-Viru maakond Narva Keeltelütseum NKL Kotkad 58,00
Ida-Viru maakond Jõhvi Põhikool Jõhvikad 57,50
Ida-Viru maakond Jõhvi Põhikool Pohlad 50,50
Ida-Viru maakond Toila Gümnaasium Mehis 45,00
Ida-Viru maakond Avinurme Gümnaasium Avinurme 2 42,50
Ida-Viru maakond Sillamäe Eesti Põhikool Parimad 41,00
Ida-Viru maakond Avinurme Gümnaasium Avinume 1 38,50
Ida-Viru maakond Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Katsekad 38,00
Ida-Viru maakond Narva Keeltelütseum Evrika! 37,50
Ida-Viru maakond Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Järvekad 31,00
Ida-Viru maakond Narva Keeltelütseum Nimeta 29,00
Ida-Viru maakond Toila Gümnaasium KEK 27,50
Ida-Viru maakond Sillamäe Eesti Põhikool Potsatajad 26,00
Ida-Viru maakond Mäetaguse Põhikool MPK 9 25,00

Reede, 27. jaanuar 2017

Maakond Kool Võistkond  Punktid kokku
Hiiu maakond Kärdla Põhikool Mandariinid 78
Hiiu maakond Palade põhikool Palade 2 73
Hiiu maakond Kärdla Põhikool Üheksandikud 68
Hiiu maakond Kärdla Põhikool Kaheksandikud 65
Hiiu maakond Lauka Põhikool Lauka1 51
Hiiu maakond Käina Kool Käina 50,5
Hiiu maakond Palade põhikool Palade1 47
Hiiu maakond Lauka Põhikool Lauka 2 43
Viljandi maakond Viljandi Paalalinna Kool Teravad pliiatsid 71
Viljandi maakond Viljandi Jakobsoni Kool 1+1=3 64
Viljandi maakond Viljandi Kesklinna Kool KLK-9 64
Viljandi maakond Tarvastu Gümnaasium TG 60
Viljandi maakond Heimtali Põhikool Heimtalikad 54
Viljandi maakond Viljandi Paalalinna Kool VPK 54
Viljandi maakond Kalmetu PK K8 53,5
Viljandi maakond Viljandi Jakobsoni Kool CHCOOH 50
Viljandi maakond Viljandi Kesklinna Kool KLK-8 35
Viljandi maakond Olustvere Põhikool Olustvere 35
Viljandi maakond Kalmetu PK K9 30
Viljandi maakond August Kitzbergi nim. gümnaasium AKG 21
Harju maakond Saue Gümnaasium Saue koos 84
Harju maakond Kiili Gümnaasium LahinguTeadlased 83
Harju maakond Saue Gümnaasium SG9 81
Harju maakond Kuusalu Keskkool Kuusalu 8.kl 77
Harju maakond Viimsi Kool Viimsi Kool 1 72
Harju maakond Loksa Gümnaasium Loksa 69
Harju maakond Kiili Gümnaasium Molekulaarne meeskond 69
Harju maakond Saku Gümnaasium Saku 68
Harju maakond Saue Gümnaasium SG8 68
Harju maakond Laagri Kool Laagri Kool 66
Harju maakond Kuusalu Keskkool Kuusalu 9kl 65
Harju maakond Viimsi Kool Viimsi kool 2 62,5
Harju maakond Kostivere Kool Pinguta natuke 57
Harju maakond Alavere Põhikool Alavere Põhikool 39
Harju maakond Kostivere Kool Päkapikud 35
Harju maakond Kallavere Keskkool Mõmmibeebid 30
Harju maakond Paldiski Põhikool Paldiski Põhikool 22